Meteoroloji Açıkladı: Bazı İllere Sağanak Yağış Uyarısı Meteoroloji Açıkladı: Bazı İllere Sağanak Yağış Uyarısı

Brezilya’da sezaryen Doğum yapan, baygın haldeki kadına cinsel tecavüzde bulunduğu belgelenen anestezi uzmanının görüntüleri ülke gündemine düştü. Polis, adının ‘Giovanni Quintella Bezerra’ olduğunu açıkladığı anestezi uzmanının daha fazla kadını tecavüz etmiş olacağından endişelenerek geniş bir soruşturma başlattı.

HASTANE PERSONELİ ŞÜPHELENDİ GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRDİ
The Sun Gazetesi’nde yer alan habere göre, 32 yaşındaki Giovanni Quintella Bezerra anestezi konusundaki tıp eğitimini sadece 2 ay önce tamamladı ve Rio de Janeiro’da yer alan Hospital da Mulher hastanesinde işe başladı.

Hastane personeli Bezerra’nın katıldığı doğumlarda annelerin bebeklerini tutamayacak kadar kötü olması üzerine ilaç kullanımı ile endişelere kapıldı ve anestezi uzmanının son katıldığı doğuma gizli bir kamera yerleştirildi. Ortaya çıkan görüntüler ilaç kullanımından çok daha vahim bir tabloyu gün yüzüne çıkardı.

BAYGIN HALDEKİ ANNEYE CİNSEL SALDIRI
Gizli kameranın çektiği görüntüleri izleyen hastane personeli anestezi uzmanının cerrahi perdenin arkasından baygın haldeki anneyi 10 dakika boyunca tecavüz ettiğini görünce dehşete kapıldı. Polis devreye girdi ve Bezerra ‘tecavüz’ suçlaması ile tutuklandı.

Tecavüze uğrayan anne verilen ilaçların etkisi ile yarı baygın halde olduğunu ve yaşadıklarının halüsinasyon olduğunu düşündüğünü söyledi. Kadının kocası ise doğum sonrası çocuğunu bile görmeden odadan çıkarıldığını ve gerçekte neler olduğunu doktor tutuklandıktan sonra televizyondan öğrendiğini söyledi.

2 ANNE DAHA TECAVÜZE UĞRAMIŞ OLABİLİR
Gizli kamerayı yerleştiren hastane personeli, Bezerra’nın o gün iki benzer operasyon daha gerçekleştirdiğini belirtti. Diğer iki annenin de tecavüze uğramış olmasından şüphelenen polis soruşturmasını derinleştirdi.

Hastane yönetimi tecavüze uğrayan kadının ailesine tam destek verdiklerini açıklarken anestezi uzmanının tecavüz anı görüntüleri sosyal medyaya düştü. Twitter’da kısa süre içerisinde yayılan video ülke genelinde infiale neden oldu. Rio de Janeiro Adalet Divanı konuya ilişkin davanın salı günü görüleceğini açıkladı. Anestezi uzmanının 8 ila 15 yıl arasında değişen bir hapis