İletişim Başkanlığı açıkladı.. "e-Devlet üzerinden akrabalıktan çıkarma" iddiası asılsızdır İletişim Başkanlığı açıkladı.. "e-Devlet üzerinden akrabalıktan çıkarma" iddiası asılsızdır

Yüksekova ilçesinin Esendere Beldesinde belediye başkanlığı görevine geldikten sonra beldenin çehresini değiştiren Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, 'Sınırda hizmet var, hizmette sınır yok' parolasıyla başlattığı hizmet seferberliğine devam ediyor.

Gaziantep'in Şahinbey Belediyesi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve Esendere Belediyesinin ortaklığı ile beldeye çok amaçlı düğün salonu yapımı devam ediyor.

İçinde düğün salonu, konferans salonu, kafe ve işyerlerinin bulunduğu 2 katlı kompleks bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 2 bin metre kare alana kuruldu.

İnşaatta incelemelerde bulunan Başkan Büyüksu Proje koordinatörü Ayfer Önal'dan çalışmalar hakkında bilgi

Kompleksin son durumu ile ilgili sosyal medya hesabında paylaşımlarda bulunan Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, "SINIRDA HİZMET VAR, HİZMETTE SINIR YOK! Şahinbey belediyesi, DAKA ile belediyemizin ortaklaşa yaptığı çok amaçlı düğün salonumuzun ( Düğün Salonu, konferans salonu, kafe, iş yerleri) inşattı tüm hızıyla devam ediyor. Beldemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan söz konusu düğün salonumuzu inşallah 2 aylık bir süre içerisinde bitirip halkımızın hizmetine sunacağız." ifadelerini kullandı.