TBMM'de Bu Hafta Hangi Konular Görüşülecek? TBMM'de Bu Hafta Hangi Konular Görüşülecek?

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Sözcüsü Ayşegül Doğan, partisinin yerel seçimlerde göstereceği adaylara dair genel merkezde basın toplantısı düzenledi. Doğan, 16 büyükşehir, 40 il ve 3 ilçenin adaylarını açıkladı. Doğan'ın açıkladığı adaylar şöyle:
 
* Amed Büyükşehir Belediyesi: Ayşe Serra Bucak Küçük ve Doğan Hatun
 
* Mêrdîn Büyükşehir Belediyesi: Devrim Demir ve Ahmet Türk
 
* İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Meral Danış Beştaş ve Murat Çepni
 
* Wan Büyükşehir Belediyesi: Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan
 
* Bursa Büyükşehir Belediyesi: Kasım Yıldırım ve Bilmez Erboğa
 
* Antalya Büyükşehir Belediyesi: Kemal Bülbül ve Nesibe Bahadır
 
* Eskişehir Büyükşehir Belediyesi: Gamze Toprak ve Suat Başaraner
 
* Denizli Büyükşehir Belediyesi: Cevahir Kayar ve Hanifi Yıldırım
 
* Sakarya Büyükşehir Belediyesi: Engin Güleser ve  Emine Melis Tantan
 
* Konya Büyükşehir Belediyesi: Gülbahar Gündüz ve Bülent Kılıç
 
* Samsun Büyükşehir Belediyesi: İnci Aydın ve Hasan İlten
 
* Ordu Büyükşehir Belediyesi: Zeynep Toptaş Yılmaz ve Necmettin Durmuş
 
* Trabzon Büyükşehir Belediyesi: Leyla Üzüm ve Samedin Gündoğan
 
* Kayseri Büyükşehir Belediyesi: Remziye Erener ve İhsan Sarıyar
 
* Mereş Büyükşehir Belediyesi: Fatma Şıkyürek ve Ali Ardıç 
 
* Meletî Büyükşehir Belediyesi: Sevim Şimşek Bayram ve Abdulvahap Ekim
 
* Agirî Belediyesi: Hazal Aras  ve Memet Akkuş
 
* Êlih Belediyesi: Gülüstan Sönük ve Mehdi Öztüzün
 
* Bedlîs Belediyesi: Sümeye Kızıltepe ve Enver Barin
 
* Colemêrg: Viyan Tekce ve Mehmet Sıddık Akış
 
* Îdir Belediyesi: Nejla Kum  ve Mehmet Nuri Güneş
 
* Qers Belediyesi: Arzu Savaş Derman  ve Kenan Karahancı
 
* Sêrt Belediyesi: Safiye Alağaş  ve Mehmet Kaysi
 
* Bolu Belediyesi: Birsen Baş ve Veli Saçılık
 
* Yalova Belediyesi: Songül Hacıoğlu Dağ ve Cengiz Topbaşlı
 
* Çanakkale Belediyesi: Canan Aytaç  ve Çetin Avcı
 
* Sivas Belediyesi: Semiha Şahin ve Cemal Pir
 
* Erzîngan Belediyesi: Elmas Tolmaç ve Birhat Onuk
 
* Uşak Belediyesi: Azize Karadağ  ve Ahmet Ak
 
* Artvin Belediyesi: Fatma Biçer ve Levent Serhan
 
* Edirne Belediyesi: Aylin Hacaloğlu ve Mevlüt Aykoç
 
* Giresun Belediyesi: Feride Kızgit ve Ümit Bozan
 
* Kırıkkale Belediyesi: Şehmiran Güneş ve Razi Taşkın
 
* Kırklareli Belediyesi: Arzu Fırat ve Adnan Aydın
 
* Kırşehir Belediyesi: Kadriye Turan ve Cemil Akkaş
 
* Yozgat Belediyesi: Merve Eylül Bütün ve Bager Aşkın
 
* Zonguldak Belediyesi: Çağla Özgençtürk ve İbrahim Nebioğlu
 
* Tokat Belediyesi: Dilber Demir ve Reşat Yıldız
 
* Sinop Belediyesi: Filiz Yalçın ve Erol Aydemir
 
* Rize Belediyesi: Nurettin Aydın ve Semanur Akar
 
* Niğde Belediyesi: Başak Caner Aktaş ve Hacı Zırığ
 
* Nevşehir Belediyesi: Helin Elif Geyik ve Erdem Eren Bektaş
 
* Kütahya Belediyesi: Sibel Temel ve Hakan Etemoğlu
 
* Kastamonu Belediyesi: Hatice Uçar ve Yakup Akyol
 
* Gümüşhane Belediyesi: Gülşen Işık ve Abdulsamed Gültekin
 
* Çankırı Belediyesi: Azize Akoğlu ve Veysel Yıldırım
 
* Burdur Belediyesi: Fatma Arslan ve Tamer Kaş
 
* Bayburt Belediyesi: Tülay Kılınç ve Recep Özmen
 
* Bartın Belediyesi: Leyla Danış ve Kemal Eroğlu
 
* Bilecik Belediyesi: Züleyha Çengel ve Ömer Ege
 
* Karabük Belediyesi: Emine Kaya ve Adnan Aksu
 
* Isparta Belediyesi: Meral Karakuş ve Nizam Aktepe
 
* Afyonkarahisar Belediyesi: Zehra Yalçın ve Sezer Erikli
 
* Amasya Belediyesi: Güvercin Ünaldı ve Reşit Güneç
 
* Düzce Belediyesi: Ayfer Fatma Çelik ve Zabit Vurdu
 
* Aksaray Belediyesi: Hanife Gedik Başer ve Azad Demirağ
 
* Akdeniz Belediyesi: Hoşyar Sarıyıldız ve Nuriye Arslan
 
* Cihanbeyli Belediyesi: Eylül Yaylacı ve Hasan Ateşci
 
* Kulu Belediyesi: Ayşe Özdemir ve Bekir Karakurt