Başkan Aydoğdu'dan engellilere bayram hediyesi Başkan Aydoğdu'dan engellilere bayram hediyesi

Çağlar Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çiftçi mesajında şu ifadelere yer verdi: “Toplumsal birlikteliği sağlayan, manevi değerlerimizin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, paylaşma ve yardımlaşma duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramına millet olarak hep birlikte kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramları fırsat bilerek sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeli, kırgınlıkları gidermeli, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmeliyiz.


Bayram gününün sevinç ve coşkusunu ulaşabildiğimiz her gönüle taşımalı, Kalpleri karartan küskünlüklere son vermeliyiz. Bayramların paylaştıkça anlam kazandığının idrakiyle, kardeşlik hukuku içerisinde hiçbir ayırım yapmaksızın, kimseyi bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeli, bu müstesna günlerin manevi huzur, sevinç ve heyecanını hep birlikte paylaşmalı ve yaşamalıyız.

Bu manevi duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin, Ülkemizin, Milletimizin ve Hakkarili hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Kurban Bayramının, Ülkemize, Milletimize, Hakkari’mize birlik, beraberlik ve kardeşlik getirmesini dilerim.


İsmet Çiftçi
Çağlar Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı