AK Parti İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Avukat Zeydin Kaya, AK Parti'nin bir hizmet hareketi olduğunu söyledi.

Kentin büyümesi, güçlenmesi ve her alanda hedeflerine ilerlemesi için çalışmaya devam edeceklerini belirten Kaya, "Milletimizden aldığımız güçle, teşkilatlarımızın desteği ve dostlarımızın duasıyla 'durmak yok yola devam diyerek' mücadeleyi sürdüreceğiz. Buradaki her arkadaşımın en büyük meselesi, sorumluluğunu üstlendiğimiz kutlu davaya hizmet etmek, milletimizin gönlünü kazanmaktır." dedi.

Bu çalışmaların ahenk içinde yürütülmesinin sorumluluğunun teşkilatta olduğunu bildiren Kaya, "Yeni dönemle yol yürümeye, halkımıza hizmet için sözleştiğimiz dava arkadaşlarımızdan oluşan yönetim ve yürütme kurulumuzun hayırlı olmasını dilerim. Yeni seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Tüm teşkilatlarımızı güçlendirmeye doğru yol yürüyoruz." diye konuştu.

Kaya, ardından listede yer alan yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek rozetlerini taktı.

KESK'ten 21 Şubat Dünya Ana Dil Günü Etkinliği KESK'ten 21 Şubat Dünya Ana Dil Günü Etkinliği

Toplantıya, Merkezi İlçe Başkanı Cumhur Demir, Kadın Kolları Başkanı Münevver Ertuş, Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İl Başkan Yardımcılarından biri de MÜSİAD Hakkari İl Başkanı Adnan Öveç oldu.

Yönetim Kurulu şu şekilde

e597fe31-da56-4658-8f37-9a6c7bebbd27.jpg

c1f1af26-9cf3-4de6-9e6f-1967ee93b175.jpg