Türk Eğitim-Sen Hakkari İl Temsilciliği Üyeleriyle buluşma yemeği düzenledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türk Eğitim-Sen Hakkari İl Temsilciliği Üyeleriyle buluşma yemeği düzenledi
Abone ol
Türk Eğitim-Sen Hakkâri, Şemdinli ve Yüksekova temsilciliklerinin düzenlemiş olduğu 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı açılış yemeğinde bir araya geldi.

Bir restorantta düzenlenen buluşma yemeğinde konuşan Türk Eğitim-Sen Hakkâri İl Başkanı Şükrü Gürses şunları ifade etti.

 ‘’Değerli meslektaşlarım 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılış yemeğine hoş geldiniz. Umuyorum ki kazanımlarımızın arttığı, önümüze çıkan her sorunu çözdüğümüz, öğretmen arkadaşlarımızın hak ettiği değeri elde ettiği bir sene olmasını temenni ediyorum. Talip başkanımızın da dediği gibi ‘’Hakkâri de ki tek bir üyemiz batı da ki 100 üyemizle eş değerdir’’. Bizde bu sözden yola çıkarak sendikamızın bizlere vermiş olduğu sonsuz destekle siz değerli üyelerimize burada görev yaptığınız süre boyunca yaşayacağınız her türlü sorunda sıkıntı da yanınınız da olacağımızın sözünü veriyoruz. Herhangi bir menfaat beklemeden, çıkar gözetmeden bu görevi üstlenen yönetim ekibimizin nezdinde katılım gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sendikamızda aday, sözleşmeli, kadrolu ayrımı yoktur. Türk Eğitim-Sendeki tek ayrım haklı-haksız ayrımıdır. Bizler sadece öğretmen arkadaşlarımızın değil, hizmetlisinden memuruna bütün eğitim çalışanın hakkını savunmaya devam edeceğiz. Promosyon konusunda göstermiş olduğumuz duruş bunu kanıtlar niteliktedir. Bu hafta düzenleyeceğimiz dilekçe eyleminden sonra Adli süreç başlayacak. Promosyon konusunun en yakın zamanda çözüleceğinin sözünü veriyoruz. ''dedi.


 


Genel Başkan Bendevi Palandöken Hakkari’de Önceki Haber

Genel Başkan Bendevi Palandöken Hakkari’...

HATSO'dan İş İnsanı Bahadır'a teşekkürSonraki Haber

HATSO'dan İş İnsanı Bahadır'a teşekkür

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar