Sedat Peker: Veyis, Süslü Sülü'yü yüce divandan kurtarmak için 80 milyonun önünde rezil olmayı göze alıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sedat Peker: Veyis, Süslü Sülü'yü yüce divandan kurtarmak için 80 milyonun önünde rezil olmayı göze alıyor
Abone ol
Sedat Peker, Twitter hesabı üzerinden Veyis Ateş'in katıldığı canlı yayına ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Halk TV canlı yayınında Veyis Ateş'in '10 milyon euro' iddialarıyla ilgili açıklamalarına tepki göstererek; "Anonsçu Veyis, Süslü Sülü'yü yüce divandan kurtarmak için, 80 milyonun önünde rezil olmayı bile göze alıyor" dedi.

Peker'in açıklamaları şöyle:

"Anonsçu veyisin açıklama yapmamasının sebebi süslü sülümanla bu işten nasıl çıkarız diye plan yapmak için zaman kazanmak içindi. Ama süslü sülümanı kurtaramayacak. Çünkü ayın 4’ünde, Sezgin Baran Korkmaz’la görüştü.

Anonsçu veyis süslü sülüyü yüce divandan kurtarmak için, 80 milyonun önünde rezil olmayı bile göze alıyor. Bu nasıl bir rezillik. süslü sülü, seni kimse kurtaramaz.

Sayın İsmail Saymaz, Türkiye’de hangi savcı İçişleri Bakanı süleyman soyluyla ilgili adil bir karar verebilir? Adamı görevden bile alamıyorlar. süleyman soylunun gücü Ak Partinin gücünden daha fazladır.

süslü süleyman İçişleri Bakanlığında Sezgin Baran Korkmaz’la ayın 4’ünde görüşmedi mi? Sonra ertesi günü Sezgin Baran yurtdışına çıkmadı mı? Ben senin sıkıntılarını çözeceğim, o sürede sen yurtdışına çık demedi mi?

Anonsçu veysi, sen İçişleri Bakanı’nın anonsçusu değil miydin? O gün programı süslü sülüyü aklamak için düzenlemedin mi? Sayın İsmail Saymaz soru soracakken sen engellemedin mi?

Yüce Türk Milleti; bu kadar utanmaz gazetecinin, siyasinin, maalesef ki devlet görevlisinin olduğu bir ortamda mahcubiyetimden dolayı suç örgütü üyeliğimden istifa ediyorum.  Lütfen kabul edin (bunları mahkum ettirmeden asla istifa etmeyeceğim)."


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Veyis Ateş 10 milyon avro istediği iddiasını kabul etmedi; Sezgin Baran Korkmaz, 'Yalan söylüyor' dediÖnceki Haber

Veyis Ateş 10 milyon avro istediği iddia...

Deniz Poyraz'ı konuşan iki kişiye gözaltında işkence: Devletin gücünü size göstereceğizSonraki Haber

Deniz Poyraz'ı konuşan iki kişiye gözalt...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar