Örs’e saldıran AKP’li Işık: Zaman zaman böyle şeyler olur, özür dilemeyeceğim

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Örs’e saldıran AKP’li Işık: Zaman zaman böyle şeyler olur, özür dilemeyeceğim
Abone ol
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’e saldırarak yoğun bakıma kaldırılmasına neden olan AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık: Zaman zaman Genel Kurul’da böyle şeyler olur, özür dilemeyeceğim, grubumuz uygun görürse açıklama yapar.

TBMM’deki kavgada İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs'e yumruk atan AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık, özür dilemeyeceğini söyledi. Diken'den Bilal Çelik'e konuşan Işık, saldırının ‘olayın sıcaklığı’yla yaşandığını savundu.

İYİ Parti grubunun ‘saldırması’ sonucu böyle bir ‘mukavemet’ gösterdiklerini ileri süren Işık, parmağında yüzük olduğu iddialarına karşı da "Örs’e vururken elinde bir cismin olmadığını ve yere düşerken yaralanmış olabileceğini" söyledi.

'ELEKTROŞOKLA HAYATA DÖNDÜRÜLDÜĞÜ DOĞRU DEĞİL'

Işık, Örs’ün elektroşokla hayata döndürüldüğünün doğru olmadığını savundu. Böyle bir olayın yaşanmasının kendisinin de istemediğini söyleyen AKP’li Işık, “Zaman zaman Genel Kurul’da böyle şeyler olur” diyerek kendini savundu.

Olayın kendilerinden kaynaklanmadığını ve özür dilemeyeceğini söyleyen Işık, kendisinin kamuoyuna bir açıklama yapmayacağını, AKP grubu ‘lüzum görürse’ açıklama yapılacağını söyledi.


Meclis'te yine kavga çıktı: İYİ Partili Örs hastaneye kaldırıldıÖnceki Haber

Meclis'te yine kavga çıktı: İYİ Partili...

Yavaş'tan adaylık açıklaması: 'Altılı Masa ne derse ona uyacağız'Sonraki Haber

Yavaş'tan adaylık açıklaması: 'Altılı Ma...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar