“Meftun-u Hayal Resturant Cafe görkemli törenle açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
“Meftun-u Hayal Resturant Cafe görkemli törenle açıldı
Abone ol
Hakkari yeni öğretmenler evinde 10 milyon TL’ye mal edilen Restaurant ve cafe açılışını yapan Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Hakkari her alanda müthiş gelişiyor dönüşüyor dedi.

Cumhuriyet Caddesi üzerine 5  yıldızlı otel konforundaki modern Öğretmenevi binası 7 katlı ve 152 yataklı , 12’si suit odadan oluşan 152 yataklı, konferans salonu, çok amaçlı salon ve hamamı bulunan öğretmen evinde  10 milyon TL’lik Restaurant ve cafe açıldı.

Vali  Akbıyık, genç girişimci iş  insanları Yılmaz Azizoğlu ve Hüseyin Korkmaz tarafından öğretmen evi teras katında yaptırılan ve hiçbir masraftan kaçınılmaya milyon TL’lik  “Meftun-u Hayal” adı altında açılan Restaurant ve cafe’nin açılışını yaptı.

Vali Akbıyık,” Hakkari her alanda müthiş bir gelişiyor dönüşüyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Hakkari’ye pozitif ayrımcılık yaptığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Her alandaki hizmetlerde sayın bakanlarımızın destekleri büyüktür onlara da teşekkür ediyoruz..  Hakkari tarihin en yüksek hizmetlerini alıyor. Öğretmen evinde tam donanımlı işyeri açan genç iş insanlarımızı da kutluyorum” dedi.

Genç girişimci iş  insanları  Yılmaz Azizoğlu ve Hüseyin Korkmaz ise, Hayal ettik tasarladık ve gerçekleştirdik Hakkari hizmetin en iyisine layık olduğunu belirttiler.

Azizoğlu ve Korkmaz,” Açılışa iştirak eden sayın valimiz başka olmak üzere protokol üyeleri, kanaat önderi, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve  herkese teşekkür ediyoruz. Hiçbir masraftan kaçınmadık batı standartların üstünde  bir işyeri hizmete açtık. “Meftun-u Hayal”  Restaurant ve cafe adlı işyerimizde yaklaşık 45 kişi istihdam ediliyor” şeklinde konuştular. Tam donanımlı ve hiçbir masraftan kaçınmayan işyerinin 10 milyon TL’ye mal edildiği belirtildi

Açılışa Hakkari Milletvekili Husret Dinç, Vali Yardımcıları Tevfik Kumbasar, Mustafa Berat Kasımoğlu, Talha Batta, Cumhuriyete Başsavcısı Harun Ünlüsoy,  Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş,  Ak Parti İl Başkanı A. Mutalip Özbek,  AK Parti MDK üyesi, Teşkilat Koordinatörü, Avukat Abdulmecit Tarhan,  Yardımcısı Hamit Zibek, Durankaya Belediye Başkanı İsmail Demirci, , CHP İl Başkanı Nazım Demir, İYİ Parti İl Başkanı Yaşar Yorulmaz, Kanaat Önderi  Fatih Keskin, HATSO Başkanı Servet Taş, Hakkâri Sanayi ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Veli Kaya, Çölemerik Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Hikmet Yaşar, İnşaat Mühendisi Şaban Arslan, kurum amirleri ile  binlerce sayıda davetli katıldı.

f8ee748d-a884-4343-a91c-b89c42aafc9e.jpg01-547.jpg02-458.jpg03-392.jpg04-191.jpg05-114.jpg06-082.jpgdsc-5662.JPGdsc-5668.JPG


HATSO'dan İş İnsanı Bahadır'a teşekkürÖnceki Haber

HATSO'dan İş İnsanı Bahadır'a teşekkür

Başkan Neçirvan Barzani, Joe Biden ile bir araya geldiSonraki Haber

Başkan Neçirvan Barzani, Joe Biden ile b...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar