Hakkari’de “YT FİT CLUB” hizmete açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hakkari’de “YT FİT CLUB” hizmete açıldı
Abone ol
Hakkari’de beslenme ve sağlıklı yaşam merkezi “Challenger YT FİT CLUB” hizmete açıldı.

Hakkarili Yunus Tuncer, çocukluğundan beri kurtulamadığı kilolarından diyet yaparak kurtulunca kilo problemi yaşayan vatandaşları için “Challenger YT FİT CLUB” adlı beslenme ve sağlıklı yaşam merkezini hizmete açtı.

Bulak Mahallesi İstiklal Caddesi Best Van Tur binası No;3 Kat;3’te hizmete açılan “Challenger YT FİT CLUB” isimli beslenme ve sağlıklı yaşam merkezinde “Kilo Alma, Kilo Verme, Kas Kütlelerini Arttırma, Cilt Bakımı ile Sporcu Beslenme” hizmeti veriliyor.

“En iyi halini ortaya çıkar, artık hedeflerine ulaş” sloganıyla “Challenger YT FİT CLUB”ı kuran Yunus Tuncer, senelerdir kurtulamadığı kilolarından bu yöntemle 80 kiloya inince kendisi gibi kilo problemi yaşayanlar için sağlıklı yaşam merkezi açmaya karar verdiğini söyledi.

Çocuk yaşta aşırı kilolu olduğunu anımsatan Tuncer,” Kilolarımdan kurtulmak için bu programı uyguladım. 135 kilodan 80 kiloya inmeyi başardım. Kendimde gördüğüm değişimi vatandaşlarıma da uygulamaya karar verdim. Hakkari halkı için beslenme ve sağlıklı yaşam merkezini açarak danışanlara hedefine göre yardımcı oluyorum. Şayet kilo vermek, kilo almak, kas kütlesini artırmak veya herhangi bir beslenme problemini çözmek isteyenler bize uğraya bilir. Kapımız her yaş grubuna açıktır” diye konuştu.

Yunus Tuncer;GSM;0539 481 1300

 


Bakan Özer Hakkarili öğrencilerle buluştuÖnceki Haber

Bakan Özer Hakkarili öğrencilerle buluşt...

Beştepe'deki protokol hakkında Saadet Partisi'nden açıklamaSonraki Haber

Beştepe'deki protokol hakkında Saadet Pa...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar