Başkan Arslan'dan AK Partinin kuruluş mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Arslan'dan AK Partinin kuruluş mesajı
Abone ol
Hakkari AK Parti Çevre, Şehri ve Kültür Başkan Yrd./ İl YKM Başkanı Şaban Arslan, AK Parti’nin 21’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Arsan mesajında,"AK Parti’nin 21’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla "14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti'nin, Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001'den bu yana çağ atlatan yolculuğa başlamıştır. 14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 18. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

AK Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluşturduğu hizmet destanlarının yer almıştır. "Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ailem ve Hakkari hemşehrilerimin adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum."Partimizin 18’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" 

Partimizin kıymetli kurucuları, kurucu il başkanlarımız ve kuruluşundan bugüne kadar görev yapan değerli il başkanlarımız, il yönetim kurulu üyelerimiz, partimizin kuruluşundan bugüne kadar milletvekilliği görevlerinde bulunan vekillerimize, kıymetli teşkilat mensuplarımız ve destekleriyle partimizi bu günlere taşıyan AK Parti sevdalılarına teşekkür ediyorum" Bir Olduk, 21 Olduk. Milletin partisi, AK Partimiz 21 yaşında. Millete hizmet yolunda daha nice yıllara. dedi


Zelenskiy: Rus askerlerini hedef alacağızÖnceki Haber

Zelenskiy: Rus askerlerini hedef alacağı...

Arınç'tan imalı paylaşım: Yüzünüzü dönmeniz gereken değerler buradaSonraki Haber

Arınç'tan imalı paylaşım: Yüzünüzü dönme...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar