Arınç'tan imalı paylaşım: Yüzünüzü dönmeniz gereken değerler burada

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Arınç'tan imalı paylaşım: Yüzünüzü dönmeniz gereken değerler burada
Abone ol
Bülent Arınç, AKP'nin 21'inci kuruluş yılını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşarak kutladı.

Meclis eski Başkanı Bülent Arınç sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, AKP'nin 21'inci kuruluş yılını kutladı. Arıç  kutlama mesajında, "Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

Arınç, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

"Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu @Akparti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun."


Başkan Arslan'dan AK Partinin kuruluş mesajıÖnceki Haber

Başkan Arslan'dan AK Partinin kuruluş m...

Şam: İsrail Suriye’de çok sayıda noktayı füzelerle vurduSonraki Haber

Şam: İsrail Suriye’de çok sayıda noktayı...

Haber Yorumları

  • şemzînan15-08-2022 11:02

    Yahu sayın Arınç bir ağlayıp bir yerme. Eğer gerçekten bu sistemden ve Erdoğandan hoşnut değilsen, şöyle mertçe ortaya çık da seni görelim. Yani ne şiş yansın ne de kebap.Böule olmaz ki?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar