Akşener'den ilk seçim videosu: 'Ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni, sandıkta değiştireceğiz'

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Akşener'den ilk seçim videosu: 'Ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni, sandıkta değiştireceğiz'
Abone ol
Akşener, Twitter'dan bir video yayınlayarak, "20 yıldır ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz!" mesajını paylaştı. Akşener'in paylaştığı videoda İmamoğlu vurgusu dikkat çekti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden ilk seçim videosunu paylaştı. Akşener paylaşımında, "20 yıldır ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz!" notu yer aldı.

Akşener'in paylaştığı videoda iktidarın İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin ifadeleri, fazla maaş alan Cumhurbaşkanı danışmanlarının aldığı maaşlar, 'sansür yasası' olarak tanımlanan sosyal medya düzenlemesi ve Ekrem İmamoğlu'na verilen hapis cezası yer aldı.

İYİ Parti lideri Akşener, “Devlete Adalet Yakışır, Devlete Ciddiyet Yakışır, Devlete Samimiyet Yakışır, Devlete Merhamet Yakışır, Devlete Cesaret Yakışır, Devlete Millet Yakışır, Millete Başbakan Yakışır” sloganlarıyla kurgulanan videoya “20 yıldır ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz! Çünkü #DevleteAdaletYakışır!” notunu ekledi.

İMAMOĞLU VURGUSU

Videoda ayrıca hapis cezası alan ve siyasi yasak getirilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da değinildi. Videonun sonunda da Saraçhane mitinginden görüntü paylaşılarak, Akşener'in, "Geldikleri gibi sizin iradenizle gidecekler" sözüne yer verildi.


Babacan: 'Bir araya gelmez’ dedikleri kim varsa; hep beraber buradayızÖnceki Haber

Babacan: 'Bir araya gelmez’ dedikleri ki...

Kılıçdaroğlu: 'Cam tavanı' kadınlarla birlikte paramparça edeceğizSonraki Haber

Kılıçdaroğlu: 'Cam tavanı' kadınlarla bi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar